Myslíte že můžu hrát ještě hokej?

Je mi 11 let a hraju baseball a chci hrát hokej jako brankář umim bruslit a chytat ale nevim jestli je to ještě dobrý nápad dekuji za případnou odpoved
Doplňuji:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Peterko 33 pokud nejsi opravdu talent od "pána boha" a nemáš to vyloženě dané, je pozdě začínat v 11 letech. Můžeš to sice zkusit se přihlásit v nejbižším hokejovém klubu a tam ti trenér řekne jestli na to máš nebo ne.
Trénoval jsem hokejový "potěr" 11 roků a vím, že kluci co přicházeli po 10 roku věku to už nikdy nedohnali. Nechci tě nijak zrazovat, ale moc nadějí nedávám hrát v nějakém klubu co hraje už i tu nejnižší soutěž.
Další věc je, že nejvíce kluků , hlavně těch starších se hlásilo, když se hrálo mistrovství světa. Do podzimu je to přešlo. Co je ještě problém je tvůj baskett, tyto sporty spolu kolidují a nejde je dělat oba najednou. Budeš buď chybět na tréninku (zápasu) baskettu a nebo hokeje. Sám si moc dobře pamatuji jak museli kluci volit pro který sport se rozhodnou. Bohužel je to tak, na něco je člověk starý už v 11 letech i když se to může zdát jako nesmysl.
Doplňuji:
Tak koukám, že jsem špatně četl a jde o baseball a be basketball, tak ten basket beru zpět. S baseballem by to zkloubit šlo, ale jak jsem psal 11 let he už dost.
Přesto přeji hodně štěstí a když to vyjde tak hodně píle a pevnou vůli.
Brankařů není nikdy dost.

Další odpovědi:

Bronzový

Náš malej začínal ve 3 letech a nábor byl od 3 do 9 let ,tak nevím nevím, ale za zeptání nic nedáš.

Zlatý

Proč bys nemohl? Až bude nábor přihlaš se.

Zlatý

niet dôvod , prečo nie.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.