Brou ček

myslíte že moje váha 50kg když mám 11 a půl let je strašní hrozí mi neco je to tak hrozné ta váha a jakou bych měla mít?

váha

Odpovědi
venkovan

Hrozí ti to, že když s tím nic nebudeš dělat, tak ti bude jen přirůstat. Ale třeba máš větší váhu díky těžší kostře (kostem), stavbou těla atd. To posoudí jen odborník, ne od PC.

Anet560

Hlavně klid :) Když vážíš jen ,, hodně " podle tvých slov , tak to skoro vůbec nevadí ohledně na to že se vyvíjíš a klidně ještě můžeš díky hormonálním změnám Přibrat, ale zase to může být opak že se ještě vytáhneš zhubneš. Tak či tak v dospělosti většinou se vše vyrovná a postupně se člověk vyrovná i sám se sebou :) hlavně nedrželi nějaké drastické diety aby si následně v dospělosti neměla Jojo efekt !
Člověk mu že vážit hodně ale nemusí to být vidět občas ani na postavě :) Pokud by si chtěla zdravě nějaké ty dvě kila zhubnout tak si občas zaběhej, koukni se na horor ( adrenalin stoupá a pár gramů se dá shodit ) a jez pravidelně jen ne večer po večeři :)