bolak

Myslíte že mluví o nás?

http://img.pic­tureup.cz/03102012­/13966334aaa5454bd20758­c7cdd6954d0bf0e9c6­.png

Nejlepší odpověď
anonym

Sůwa má pravdu. Přesně tak to vypadá, když se admin o svůj server a dodržování vlastních pravidel stará. Kvalita a užitecnost odpovědí ( i otázek) je na úplně jiné úrovni a žádné osobní napadání nebo otázky tam nepřicházejí v úvahu (natož vulgarity). Zde, na Odpovědích admini naopak nemají zájem o to jak jejich server a dodržování jejich vlastních pravidel funguje. Odpovědi se staly i přes některé snahy o navrácení k původnímu záměru, víceméně chatovacími stránkami, kde většinou nejde o kvalitu odpovědi nebo znalosti, ale o názor nebo zábavu. Mnohým tento posun vadí, ale naopak „noví“ uživatelé sem chodí právě proto, že se z Odpovědí stal jakýsi hybrid informací, chatu a komunitním serverem.

Další odpovědi
Sůwa

Mám možnost srovnání, protože jsem byla na poradte.cz aktivní cca jeden rok, ale i tam jsou mezi rádci někteří nepříjemní a tak jsem aktivitu raději ukončila. Kdyby se tam ovšem choval někdo jako Dr.Axl, nebo ocko, dlouho by nevydržel. Tam je totiž stále přítomen buď sám admin, nebo některý z jeho sedmi „syslů“ a bedlivě každou otázku i odpověď prověřují, není tam prostor pro samozvané karatele ani pro osobní napadání.
Co se týká kvality odpovědí, je to bohužel pravda. Jak se na odpovedi.cz v liště nenajde skoro nic užitečného, tak na poradte.cz najdu užitečnou odpověď pokaždé. Co ty na to kosáku?

marijakes

Když mě to při hledání problémů nasměrovalo sem a dostala jsem celkem jasnou, logickou a hlavně hned odpověď a prošla trochu další otázky, shledala jsem, že je to užitečná stránka a lidem dost pomáhá. Ale netrvalo dlouho a nabyla jsem dojmu, že tu jde o honbu za bodíky, některé otázky jsou laděny docela chatově, že je zde komunta lidí skoro jako na sociálních sítích. A tak nevím, co si o tom myslet. Jelikož jsem se musela k otázce zaregistrovat, tak jsem tu zůstala. Co je tedy zde lepší než na „poraďte“, to je struktura odpovědí. Nemusím klikat na jednotlivé odpovědi a otvírat každou zvlášť.

anonym

Bohemica to vyjádřila jasně. Zkuste jmenovat jakoukoliv jinou poradnu, kde by admin nefungoval – pouze Odpovědi. Jinde se o úroveň starají přesně v souladu s licencí, jež na provozování obdrželi.
ad Sůwa, já jsem na Poraďte dodnes, tvé odpovědi jsem respektoval a o „úklid“ se tam stará sám provozovatel.
Takže tvá poznámka má přesně opačný význam, tj. že by tam nikdy netrpěli to, o čem píše Bohemica. Problémy způsobují právě ti, co už dávno jinde dostali BAN a nakonec skončili zde, (např. M.K., jenž sám příznává 7 BAN-ů), kde zneužívají benevolence a anarchie.
A když se ozvou ti slušní, tak z nich děláš vyvrhele.
Naskýtá se otázka proč zde ventiluješ to, co by ti na Poraďte nedovolili?
Doplňuji:
Viz čerstvý odkaz, jak si úroveň hlídají jinde, (v tu ránu by řada hříšníků odpadla).
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-chtit-novinovy-portal-naskenovanou-obcanku

beer

O nás přímo ne, ale o uživatelích jiných stránek.
Zde předali admini značnou část svých povinností a tím i práv uživatelům. A že to není právě to pravé ořechové, pozná každý soudný uživetel.
NAŠTĚSTÍ se však zde najdou tací, kteří tyto adminské povinnosti plní a tím udržují alespoň jakýsi standard stránek…
Názor

sdesigner

Netusim protoze neznam tenhle servr. Odpovedi.cz se mi vcelku libi. Vacsinou se tady dozvim uzitecne odpovedi na svoje otazky a to mne tesi. No hold je to konkurencni boj a ten ma i takovehle podoby :) Mnoho zdaru Odpovedi.cz
Doplňuji:
Manon pravda az na to ze konkurence si nemusi myslet ze je nejlepsi. ta o tom potrebuje jenom presvedcit lidi…a to je rozdil a zmysl marketingu :)

manon

Možná :) Konkurence si vždy myslí, že je lepší než ten druhý. Ale tam já nechodím, tak něčím to musí být lepší tady, když mne to přilákalo sem :)

huxa

možná ano, možná ne…

Ar

Myslím, že Pavel ve svém oznámení mluvil především o Odpovědích.cz
Bohemica to výstižně popsala a nemá cenu nic dodávat. Snad jen to, že pokud má někdo dojem, že je to jakýsi konkurenční boj, tak se hrozně plete. My co jsme na Poradte.cz. nebereme Odpovedi jako obávanou konkurenci. Je to asi tak jako by se Ferrari bálo konkurnčního Trabantu.

bolak

Sůwa: vim já? já tam vydržel asi jenom 14 dnů :)

Zajímavý že moje otázky „Co se sousedem v mrazáku?“ nebo „Zbouchnul Kain Ábela?“ přežily, ale jakmile jsem ze začal ptát na to jak dostat z trička nápis, tak bylo zle :)

Ano, tamější poradna má možná „vyšší úroveň“ než tahle, ale komu to vadí? Možná se tu občas chatuje, ale když někdo položí „opravdovou“ otázku, tak se mu tady dostane odpovědi stejně jako tam a o to snad v poradnách jde nebo ne?

Co do vzhledu tak jsou odpovědicz mnohem víc přehlednější a propracovanější a aspoň tu čas od času probíhají nějaké „vylepšení“. Poradtecz je naproti tomu zásadně proti změnám a každý návrh na vylepšení se tam bere jako drzá stížnost, prostě jako kdyby je uživatel káral za to že něco není správně nebo nefunguje tak jak by mělo. Taky cenzura je tam na mnohem propracovanější úrovni. Tady se maže, tam se zase mění titulky znění otázek tak aby vyhovovaly režimu a někdy se nakonec zeptáte na něco na co ste se vůbec zeptat nechtěli. Nehledě na to že většina otázek pak vypadá, jako kdyby je psal jeden člověk. Když s tím máte problém, jste uklidněni upozorněním případně banem který je vám udělen zničehonic, dokonce i ve dnech kdy jste na servru vůbec nebyli :)

A co se dělo po tom co sem odešel, to byla panečku jízda. Byly tam ozvy po tom abych byl opět odblokován, ty byly umlčeny výmazem :) na to se tam začaly objevovat nové kumulace mých nicků a začaly tam nadávat tvůrcům a uklizečkám webu do ku*ev a pohlavních orgánů, načež admin do všech diskuzí který se mě týkaly začal posílat příspěvky, že žádná nespokojenost nevládne, že tyhle všechny „rozlobené nicky“ mám na starosti já a že se jenom mstím, načež ostatní samozřejmě nalítli (protože proč by admin lhal, žeano) a začali se do mě post mortem obouvat. V tý době už jsem měl já bloknuto, takže v podstatě ani nebylo jak se tomu bránit.....no prostě, buďte rádi že žádnýho admina nemáme. :)

Sůwa

To je omyl, že zde předal admin pravomoci uživatelům, oni si je přisvojili sami a to je podstatný rozdíl. Svým nepřátelským přístupem zahnali spoustu kvalitních rádců na jiné servery, takže tu lepší úroveň ani být nemůže. V tom je ale právě server odpovedi.cz unikátní, tak proč by nemohl sloužit aspoň k pobavení ? Na poradte.cz se body po roce mažou, takže je hodnocení aktuální a otázka se posunuje s každým novým příspěvkem dopředu. Je to jiný přístup a těžko lze srovnávat…