hanulka11

Myslíte ,že měla prodavačka pravdu?

Dnes jsem si šla koupit pleťový krém do mrazu, nějaký mastnější, protože mám suchou pleť a v mrazu cítím, že prostě potřebuje větší ochranu,než běžný krém .
Prodavačka mi nabídla noční krém, prý je mastný a mohu ho s úspěchem používat na den .
Nekoupila jsem ho, zdá se mi to blbost ,když je určený na noc -mazat se s ním na den. Jak byste se zachovali vy ?
Doplňuji:
Taky jsem si byla jistá ,že to není tak jak tvrdí, proto jsem nekoupila . Tak dík za ujištění.

Odpovědi
anonym

udělala jste dobře že jste si ho nevzala,krém na noc mastnější není

Mili @

HANULKO, jdi do jiné drogerie.....
s prodavačkami, které vědí, co mají za zboží a nač to zboží používat !

ReHu

Noční krém je krém na noc. Prostě účinkuje jinak než denní krém.
Příště bych se obrátila na jinou prodavačku nebo na jinou prodejnu.

Pokud máš suchou pokožku, měla bys mít krém hydratační. Kvalitní krémy vyživují pleť do takové hloubky, že pokožce v mrazu neškodí, jak se dříve říkalo. Také ho používám a v pohodě. Již léta 🙂.

mosoj

Renomované kosmetické firmy dělí krémy na hydratační a ochranné. Noční krém je vždy hydratační. Dělí se to ale podle druhu pokožky. Takže proč by jste si nemohla vzít noční krém ( tedy hydratační), když máte suchou pokožku a mráz ještě více vysušuje.
Jenom ta hydratace je různě silná podle druhu pokožky. Dělení krémů na noční a denní je zavádějící.