Myslíte že me zubařka dovolí si vzit do ucha jedno sluchátko na poslech pisničky?abych se tolik nebála :D?:(

Doplňuji:
Tak nakonec dovolila :D :)))) a dostala jsem 4 plomby!! :DD :((( :DD

Nejlepší odpověď
janek66

Záleží na zubařce.Ale v levém uchu bych to zkusil.Je to dobrý nápad na odreagování.

Další odpovědi
pusinka50

Myslím, že ne a že to není dobrý nápad. Je třeba být v kontaktu se zubařkou, ozvat se při větší bolesti, aby třeba u vrtání věděla, jak hluboko je a trhání zubů při píchnutí injekcí nebolí, takže hurá do toho.:-)

hanulka11

to pochybuji
Doplňuji:
a to je vidět, žes tam dlouho nebyla , když jsi dostala 4 plomby – choď pravidelně každý půl rok a nemusíš se pak ničeho bát…

venkovan

Můžeš mi říci proč se bojíš zubařky či zubaře? Víc se bojíme protože o tom všichni okolo mluví než, že by byl nějaký důvod.
Je to sice nepříjemné, ale pokaždém jejich zákroku se tělu uleví. A tam kam chodím, pořád hraje nějaká hudba.

zl@tk@

Zkus se s ní domluvit. Držím palce!!!

anonym

Zlatý amalgám:D

mosoj

Tak to vypadá na Řád bílého lva s řetězem ale pro zubařku !!!