asasin66

Myslíte ze Mariánská zjevení jsou pravá a nebo jde jen o podvod?

Nejlepší odpověď
stana73

Může to být pravda,ale nedá se to asi posuzovat všeobecně.Někdy to je mystifikace církve,někdy tomu uvěří i nezaujatý a neznalý člověk.Někdo má třeba zjevení M.Jacksona-a proč ne?Nechala bych zjevení,ať se jeví.

Další odpovědi
Terryle

Osobně si myslím, že můžou být pravdivá.
Pokud nějaká božská síla je, která se ukazuje i prostřednictvím toho, čemu kdo věří (= třeba panenka Marie), tak se rozhodně může ukázat tomu, koho si vybere.
Pokud je člověk dobrej, má čistý svědomí a věří hluboce v Panenku Marii, může ji klidně vidět jako zjevení.
Ale stejně tak může někdo jinej s čistým svědomím a jinou vírou vidět zjevení Buddhy, který mu potvrdí správnost buddhismu.
Myslím,že jedna Síla, která ke každýmu promlouvá tak, jak ji dotyčnej umí vnímat. A z toho pramení všecky průšvihy…

Miroslavst

Mariánskými zjeveními nazýváme nadpřirozené události ve kterých se Panna Maria zjevuje některým lidem, nejčastěji křesťanům – ne však vždy, avšak často lidem katolického vyznání, aby sdělila nějaké „nebeské poselství“.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ma­ri%C3%A1nsk%C3%A1_zje­ven%C3%AD