Fallagela

Myslíte, že mají v Kauflandu jehly na šití?

Potřebovala bych si přišít kniflík na kabátku a široko daleko nemám jediný domácí potřeby nebo švadleku, jedině Kaufland, nevíte někdo, zda tam prodávají jehly na šití?
Doplňuji:
Moc děkuji, už jsem si plánovala cestu na druhou stanu města do švadlenky, ale zkusím to v Kaufu. 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ano ,mají v koutku kde mají galanterii -bývá to na konci u pokladen ,mají tam i tkaničky do bot a podobné věci .

Další odpovědi
anonym

Vzpomínala jsem, co měli v Kauflandu v Novém Jičíně a na ty jehly bych si raději zašla do galanterie. Je to dost specializovaný výrobek.

jirkajirka

Jak v kterým U nás mají takové cestovní soupravičky první pomoci. Dvě jehly.růně barevné nitě,spínací špendlík. Je to maličké asi tak do peněženky.