ReHu

Myslíte, že má Miroslav zkušenosti s automaty na mléko? Vypadá to, že chodí pro litřík pravidelně.

Nejlepší odpověď
BENYTA

Jednou z levého,podruhé z pravého…
před lety jsme mléko rozdělovali na červené a modré,dnes tedy na levé a pravé…

Další odpovědi
verka

Má vozík, on s ním jezdí pro mlíko! A zřejmě chce rozšířit vývoz do zahraničí, proto ta otázka na vzdálenost Orska. Maslostroj!

Miroslavst

Každej den pro potěšení, už to nemám kam dávat a proto to mlíko vyvážím :D

BIGFOOT

Myslím si , že pro něho by byl nejlepčí automat kráva s velkým vemenem,aby mohl pít přímo z cecíků, třeba by se mu pak i zalíbila.BIGFOOT