Yggdrasil.

Myslíte, že má/mělo víc lidí radši Agnethu nebo Fridu?

Mluvím o zpěvačkách ze skupiny ABBA.
Už dlouho o tom přemýšlím. Řekněte třeba, koho máte radši vy (pokud vůbec někoho)

Odpovědi
petra15

Vzhledove je (v dnesní dobe?)ráda nemám, ale oba chlapy…:) Björna jsem ted nedávno videla(premiérové vystoupení v zahr. TV), a byl zase stíhlý a s tím samým úcesem, jako tenkrát (jeste vloni to byl tloustík se skoro plesí)a delal „reklamu“ pro to nové ABBA-muzeum…„kousek od centra“, jak ríkal, ale lépe by udelal, kdyby rekl – pár zastávek tramvají na Djuvgarden, dá se jet kolem lodí-a on tam má svoji „rezidenci“…:)Byla jsem tam vloni v léte a je to „turistická past“, nedoporucuji…:-)
Doplňuji:
Dnes vypadají „jako prísery“– s temi úcesy a tím lícením…:-) Ale ta hudba je super…do dnes spicková…

pusinka50

Mně osobně se vzhledově líbila víc Frida, ale ve zpěvu byly nepřekonatelné obě.

mandat

Vzhledově se mi víc líbila Agnetha.

Kelt

ABBA byla oblíbená skupina, dokonce jsem kytaru nazval Agnetha. Ale bral jsem to jako kapelu a byyly mi obě sympatické.

mojitek

Agnetha Faltskog byla za mlada vyhlášená jako jedna z nejhezčích švédek.Líbila se mi moc na starých fotkách.