Myslíte,že má budoucnost povolání hospodyně?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Jestli tím máte namysli hospodyni jakožto pomocnici v domácnosti jiné rodiny, pak zcela jistě má budoucnost. Určitá skupina dnešních žen není a nebude schopna zvládat svou domácnost bez podobných pomocnic. Mnohé z nich jsou a budou tak pracovně a časově vytížené, že takovou hospodyni budou potřebovat.

Další odpovědi
HerbiG

ja si myslim ze te to asik moc neuzivy .. bud si budes muset najit 2. praci nebo jit na neco,co te uzivy .. zkus treba kadernici nebo neco podobneho …

atriplex

Moje matka dělala 10 let hospodyni a rozhodně ji to uživilo. Běžný úklid domácnosti – vila o třech podlažích, praní, žehlení + servis pro malou holku.