Myslíte, že lžou?

před chvíli jsem slyšela větu:51%žen si myslí že když muž řekne miluji tě lže

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nemusí to být vždy pravda, ale jen něco chce a tak řekne, co si jeho protějšek přeje.

Další odpovědi:

Zlatý

Staří ženáči dobře vědí, že ženská dušička chce denně slyšet něžná slovíčka a vrní při verbálních projevech lásky. Hluboce se mýlí muži, kteří se domnívají, že stačí zajistit blahobyt rodiny, opravit polámaný vypínač atd., a furt u toho nekecat o lásce. A pozor, postrádá-li žena trvale cvrdlikání, často je hledá jinde!

Bronzový

Tak já jsem v těch 51 % zahrnuta taky.

Pokročilý

Já si nemyslím, že musí všech 51% lhát.
Myslím, že velká část z nich to říká místo "ahoj zlato".. Což je škoda, protože to ztrácí na váze.. Osobně - pokud je mi řečen tento výraz lásky, nejsem z toho nijak zvlášť unešená.. Když muž poskládá méně "profláknuté" slovní spojení má to pro mě větší význam.

Malá asociace.Snad v každém filmu Made in USA říkává kdokoli komukoli "Miluju tě,mám tě rád,blabla." Připadá mi to jako devalvace.
City se mají dávat najevo, jasně,ale 50krát denně,to by buď zabilo osla,nebo se informace přestane vnímat ve své - řekněme - důležitosti.
Domluvil jsem. Howgh.

Pokročilý

Vždyt život není lež.Chtěla bych vidět toho kdo dělal ten průzkum.Asi má problémy sám se sebou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.