Avatar uživatele
anonym

Myslíte, že lžou?

před chvíli jsem slyšela větu:51%žen si myslí že když muž řekne miluji tě lže

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, 9 řemesel, dagry před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nemusí to být vždy pravda, ale jen něco chce a tak řekne, co si jeho protějšek přeje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Staří ženáči dobře vědí, že ženská dušička chce denně slyšet něžná slovíčka a vrní při verbálních projevech lásky. Hluboce se mýlí muži, kteří se domnívají, že stačí zajistit blahobyt rodiny, opravit polámaný vypínač atd., a furt u toho nekecat o lásce. A pozor, postrádá-li žena trvale cvrdlikání, často je hledá jinde!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Tak já jsem v těch 51 % zahrnuta taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Já si nemyslím, že musí všech 51% lhát.
Myslím, že velká část z nich to říká místo „ahoj zlato“.. Což je škoda, protože to ztrácí na váze.. Osobně – pokud je mi řečen tento výraz lásky, nejsem z toho nijak zvlášť unešená.. Když muž poskládá méně „profláknuté“ slovní spojení má to pro mě větší význam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Malá asociace.Snad v každém filmu Made in USA říkává kdokoli komukoli „Miluju tě,mám tě rád,blabla.“ Připadá mi to jako devalvace.
City se mají dávat najevo, jasně,ale 50krát denně,to by buď zabilo osla,nebo se informace přestane vnímat ve své – řekněme – důležitosti.
Domluvil jsem. Howgh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Vždyt život není lež.Chtěla bych vidět toho kdo dělal ten průzkum.Asi má problémy sám se sebou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek