Radomír.cz

Myslíte, že krásnější ženy mají těžší život?

Život

Odpovědi
Clarissa

Ne. Život mají jednudušší hlavně sebevědomé ženy.

Pokud má žena mindráky tak může být sebe krásnější a šťastná nebude – naopak. Takže pokud vedle sebe budeme mít krásnou sebevědomou mladou ženu, budu mít život lehčí než tlustá, neboť si ho bude užívat. Kdežto postarší žena, která má mindráky, trápí se a život spíš přežívá.

To samý platí i obráceně – mladá krásná žena, můžu nenávidět svůj život a závidět je ho o 20 let starší a silnější ženě protože si dokáže prosadit to, co chce.

Hamon

Krása je subjektivní.
Nicméně existuje určitá skupinka fiflenek, které si myslí, že jsou krásné a svět jim kvůli tomu padne k nohám. Na ty jsem alergický a pokud mám možnost, dám to takové znát.
Naposledy jsem takovou potkal tento týden při vycházení z obchodu. Za normálních okolností bych ženu pustil první, i když jsem vycházel. Ale arogance, která z ní jen čišela, ve mně vybudila odpor, že jsem neuhnul, naopak nechal jsem ji do mne vrazit, až se posadila na zadek.

KatKa Suky

Né,proč by jako měla???