Myslíte, že když si něco opravdu moc přejete, že se to vyplní?

Nejlepší odpověď
anonym

Když si něco přeju a něco pro to taky dělám, tak je to pravděpodobné, ale jestli si to jen přeju, tak asi teda nikoliv

Další odpovědi
zjentek

Myslím, že když si něco opravdu moc nepřejete, že se to vyplní

anonym

Někdy se to vyplní,ale je to jen souhra náhod,sny jsou sny a realita a je jiná,,,

Agneta

No samo ! Co myslíš, já jsem věřící, a tak to bohu přikáži a on to pak splní, nevím, jak to mají ostatní věřící, ale já to mám takhle :DDD

bolak

Mám zkušenost že je to spíš naopak. Jednou ještě na základní škole jsem si přál nové spodní prádlo, ale nejdřív mě začalo podivně kručet v břiše, pak se mi slipy vyplnily a až poté jsem si moc moc přál nové, ale místo toho jenom zazvonilo na hodinu. Jó na ZŠ se každej den něco dělo.