dolik

Myslíte,že když jsem úspěšně uvařil(pozdě,ale přece),mám právo plácnout s sebou do křesla a dát si nějaké to žbrďo?

Doplňuji:
Pro Kropitko.Brzo se uzdravte.A pro Led.Náhodou… Já už jsem nějakých pár jídel uvařil a žiju.Ale abych byl upřimnej,tak jsem taky nějakých pár jídel zmrvil.

Nejlepší odpověď
kropitko

Oběd jsem uvařila včas,večeře je už také hotová,takže mám právo se jít natáhnout a válet se(mám teplůtky a nějakou rymajznu)..dělejte co chcete,ono se to stejně obrátí proti vám…pa

Další odpovědi
nabubindes

právo? jsi nějaká loutka? máš potřebu míti vše co děláš ofisiálně povolené? někdo ti to zakázal? nevím co je „žbrďo“? to jenějaké zaklínadlo? nebo něco protistátního?

led

Navrhujem, počkať, čo s vami to jedlo spraví. Ak prežijete, dobrú chuť.

fira

Máš právo na co chceš když to nebude ubližovat jiným.