bolak

Myslíte že kdyby žil v dnešní době ježíš kristus, tak že by nosil kšiltofku?

Nejlepší odpověď
badisko

nee spise batikovane tricko… vlasy do pasu velkej usmev na tvari …a za uchem jointa…

Další odpovědi
anonym

No, byl to mladej pohlednej chlapík s neotřelými názory, tak asi by kšiltovku nenosil. Myslím, že měl i na módu vlastní názor a chtěl být originální.

briketka10

to né klobouček a dlouhou halenu jen tak :D

a kdes byl bylo nám tak smutnó !!

Damiana

Myslím, že Ježíš (po jisté neblahé zkušenosti s nic moc pohodlnou „pokrývkou hlavy“) by toho asi na kebuli moc nesnesl. Předpokládám, že by to byla mánička se vším všudy (možná ještě tak dredy:-).

ad weronika: Jedna vánoční pro tebe:-)

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_uWU_Mfa­lYE&feature=y­outube_gdata

Sůwa

Tak tě tedy mezi námi vítám, bez tebe to nebylo ono. K otázce – kšiltovku by nenosil, ani kšiltofku, protože by mu k jeho ušlechtilé tváři neslušela 🙂

Alesh

Pravděpodobně občas ano a jelikož to byl pohodář, tak i občas nějakého toho jointa by si dal.

Ty kluku, kde ses toulal, už jsem se po tobě sháněl…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-stalo-s-bolakem

manon

Myslím, že by chodil prostovlasý. Nenosil nic na hlavě asi ani tenkrát, nebo jo?

venkovan

Pro weronika:
Myslím, že jsi zbytečně dotčena. Ta otázka nemusí být ani zesměšňováním ani ironická. Ale zcela normálním zamyšlením, jak se v dnešní době choval. Zda by splýval s davem a nebo by se oblečením odlišoval.

pusinka50

Měl tak krásný vlasy, že schovávat je pod kšiltovkou by byla hrozná škoda.

Bolaku, zrovna před chvílí jsem si povídala, kde asi jsi a kdy se asi vrátíš, tak jsem tě snad přivolala, bylo mi tu bez tebe dost smutno.:-) pochlubíš se, kde jsi byl? 🙂

weronika

A jste vy všichni při smyslech?!?
Jak si můžete dělat srandu z Vykupitele Světa?
Cožpak vám to není blbý urážet jak Ježíše Krista, tak věřící?
Zkuste se nad sebou zamyslet…

Kšiltovku by nenosil, jelikož by ani v dnešní době nebyl…
Je to otázka co by ´bylo ale to ví jen Bůh.
A dokáže mě pěkně vytočit, když si z toho někdo dělá srandu…
I když to myslí ironicky

briketka10

jo jo jo bombičky epiky epiky to ti tak žerem :DD

bolak

punsinka50: já bych ti to klině řek, jenže pak už bys to věděla a to nemůžu dopustit :) Byl jsem za strejdou Rathem na návštěvě? Unesli mě mimozemšťani? Vdechoval sem bomičky se sifonu a odpadl? Kdo ví…tato záhada zůstane na věky nerozluštěna.

briketka10

Damiano kde na to chodíš :O

Damiana

To víš, kde se dá:-))

anonym

no kooonecne ! brecela jsem za vami kazdej den !!
… a casto vas tu nekdo hledal … ! :) dejte se do listy : kde je bolak a asi vam vyleze 30 odkazu ! :)

bolak

Já vím, dostal sem echo že se po mně bedy a Dr.Axl scháněj, že se jim po mně moc moc stýská, tak sem udělal co šlo, abych tu byl co nejdřív…

Damiana

Je od tebe moc hezké, jak myslíš na své bližní. To máš asi od káma Džízase:-)

bolak

jj, a pak je tu taky ta druhá věc, přece neprošvihnu konec světa, žeano..

Damiana

Já jsem slyšela, že už to jede – stejně jako začátek, ale obráceně, a taky v šesti dnech. Z ženských by teď už měla být žebra.

venkovan

Už jsem psal včera – konečně budeme moci beztrestně olíznout kost která se nám líbí.

briketka10

helemese venkovana jsem tu nikdá neviděla :O

Damiana

Ale rychle, než se po nás (i po vás) zapráší:-)

manon

Budeme stříhat metr? :)

manon

Ahoj z bolakova :)

bolak

nazdáááár, maňásku :)

anonym

nechal jste tady manon na matematiku samotnou … , ale je to holka sikovna, vypocetla vsechno … !

manon

:*)

manon

Iv si vymýšlí a ještě teď za to slízla pusu :D

bolak

nene, ta je podemnou :) já to vidím!! a budeš dneska slavit..návrat mameluka? doufám že tady zas axl nerozhlašoval že sem měl autonehodu a sem na hadičkách :)

manon

Proč zas mameluka? Už slavím – bouchla jsem na Tvoji počest šampáňo :)
Pokud vím, jedna teze říkala, že jsi si konečně našel na předvánočním trhu práce brigádu – já ovšem nezapomněla připomenout možnost, že jsi rentiér a vyrazil jsi do světa :)

briketka10

a já vaječňák MŇÁM !! mám
jich tu hned pět ze slevy :))

bolak

Tak brigádu jo? :)) s tím nemohl přijít nikdo jinej než sám velký Dr. :)) ..a ta tvoje teorie pochází odkud? já že si byla celkem blízko, nebo blíž než si myslíš ;)

manon

Jak víš, jak blízko si myslím, že jsem ? :)
Moje teorie byla pouze jednou z možností, co se samozřejmě nabízejí, že jo… proč si nehodit pár týdnů na Floridě nebo podniknout třeba putování do Lhasy, no ne? :)