Mirrorwoman

Myslíte že každý by měl číst Mayovky a Verneovky?

Mayovky mě moc nebaví a Verneovku jsem přečetla jen jednu. Myslíte že bych přesto měla číst další? Nepřicházím o něco?

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Pokud vás to odláká od takových těch jako na běžícím páse vydávaných románech a dokonce od televize, tak ano čtěte Mayovky a Verneovky, nebo cokoliv jiného smysluplného.

Další odpovědi
dědapetr

Knížky se mají číst jen které Vás baví a se líbí.Ostatní jen když sama chcete a s tím Vám neporadím.

tom004

Kdo chce určitě si je přečte. Ale,že by měl nebo musel,to ne. Jedno přísloví říká, „někdo má rád holky,jiný zase vdolky“. Ale může si je přečíst i když ho nebaví,třeba jenom proto,aby byl v obraze.

iceT

Čtení dost rozšiřuje slovní zásobu a podněcuje fantazii,číst přece můžeš to co tě baví.

Dom Tailor

„Každý by měl číst…“ Pak už záleží na tom aby tě to bavilo, jinak to nemá moc smysl, protože pak tě to odradí od dalšího čtení… 🙂
Doplňuji:
A čtěte i encyklopedie, v nich se hodně dozvíte o světě který nás obklopuje 🙂

SajmonModer

Přesně tak, každý by měl číst to, co ho zajímá. Mě třeba Mayovky a Verneovky nikdy nebavily.