Myslíte, že k výrobě domácí šunky je dostačující…

… teplota 75 – 80 C° po dobu 2 hodin ? Je tak zabezpečeno, že maso nebude infikováno různými bacily ?

Nejlepší odpověď
Drap

Uplně stačí. Když necháš 2,5 , nic se nestane.

Další odpovědi
Sůwa

Tohle jsem našla už minule, ale nějak jsem to sem nedala. Je to sice bez šunkovaru, ale je tam řada bezva nápadů. Doporučuji to přečíst aspoň pro inspiraci 🙂
http://hobby.id­nes.cz/uvarit-domaci-sunku-bez-ecek-je-jednoduche-jako-facka-krok-za-krokem-1fr-/hobby-domov.aspx?c=a110711­_183447_hobby-domov_bma