myslite že jsou lidi kteří…

který videj veci co se stanou??? myslim jako třeba ten kluk z toho hororu nezvratný osud ,jak tam kluk videl že letadlo vybouchne a nikdo mu neveril,a pak doopravdy vybouchlo.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou takoví lidé. Párkrát se mi to stalo také.

Další odpovědi
Damiana

No tak tím, co se stalo ve filmu bych se moc neoháněla, natož abych filmovému klamu věřila! 🙂
Ale máš pravdu, existují velmi senzitivní lidé, kteří někdy dokážou svým způsobem něco předpovědět. Ne přímo konkrétně, to mi zavání šarlatánstvím, ale divný pocit, hromadění určitého typu energie, pak také patřičná dávka empatie, zranitelnost, nezbytné zkušenosti, zvídavost, pohnutky, formovaná logika – když tohle všechno spojíš, dostaneš jedince, s jistou schopností. Obvykle to ale bývají svým způsobem narušení (nebo nějak poznamenaní) lidé.

venkovan

Já to vídám taky. Například te´d vidím, že lednička je prázdná.

Lukasy

Je to možne.
Ja kdysi mival sny ktere se pak plnili a měl jsem i šesty smysl.