Jarosllav

Myslíte že jsou kuřecí nugetky z Mcdonaldu opravdu z masa ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Psychotic

Ano

McNugget je asi z 50% kuře, zbytek jsou kukuřičné deriváty, cukr a mnoho syntetických ingrediencí. Zřejmě.

Věř mi, jsou i zajímavější konspirační teorie, než že maso není maso 🙂

Další odpovědi
novaky

Ano

jo jsou. Drůbež je až neuvěřitelně levná. Nevyplatí se ji nahradit drahými tentononci.
Když koukám na globální ceny výkupu hospodářských zvířat, tak vůbec netuším, z čeho zemědělci žijou

Aesy-

Ano

anonym

Ano

Nikdy jsm ´to´ nejedl, ale podle popisu je v jednom kusu cca 2,2 g bílkovin (tedy zřejmě masa)…
😁
Líbí se mi hodnocení jednoho ´recenzenta´- cituji: „Nugety chutnají jako mycí houba ve vítkovických sprchách, na kterou se špatně podíval kuřecí párek z Alberta.“
Ale jak píšu – nemám vlastní zkušenost.

anonym

Ne

Stingo

Ne

Bude tam namletá kůže a kostra z kuřete, stejně jako v párkách. Prostě mňamka.

Pepa25

Ano

arygnoc

nie.

sú z tzv >kuracieho separátu<.
ako aj iné svinstvá včitane hambáčov.

http://www.ak­tuality.sk/cla­nok/208334/vi­deo-viete-co-jete-kuraci-separat/