Putin

Myslíte, že jsou dneska filmy kvalitnější než kdysi?

Řekněme roky 1970 – 2000 vs. 2000 – 2014 :)

Nejlepší odpověď
anonym

některý ano některý ne.....
Kvalita filmů, pokud myslíš opticky tak je lepší dnes.
Ale kvalita filmů jako děj atd tak myslím že i vyhrává rok 1970.

Další odpovědi
Drap

Nedá se srovnávat nesrovnatelné. Díky novým technologiím, má film spoustu nových možností. Starší filmy ale zřejmě měly v mnoha případech asi hlubší myšlenku. Všeobecně porovnat nejde, každý film je jiný a každého oslovuje něco jiného

Nevíteto?

Mám pocit, že děje byli dřív lepší, zajímavější. (někdy i před 1970) 🙂 Teď jsou sice lepší efekty, obraz a grafika, ale ty děje mi přijdou občas fakt nic moc a pořád stejné (někdy jenom remaky ze starších verzí).