Myslíte že jsme v tom sami?

Lidičky, zůstali jsme na ten bordel v naší vlasti sami, Blaničtí rytíři opustily naší vlast http://www.blanicti-rytiri.cz/files/im­gs/rytir_na_ko­le_maly.jpg, údajně jim vláda dodatečně vyměřila doplacení daní, zdravotní, sociální, poplatky za popelnice a spoustu dalších. Strašně se divily, že jsou zvyklí platit desátky, ale to ty desátky převyšuje údajně minimálně 6×. Chtěly vyměnit království za koně, ale než se rozkoukali, tak jim cikáni koně snědli, tak sedli na jejich kola a zdrhly, na fotce je zachycen poslední z rytířů.

Kdo chce, ať hlasuje v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Chci, aby zůstali tam, kde jsou.

Jestli mají vyrazit až nám bude nejhůře podle pověsti,ať jsou kde jsou.Hůř může být vždycky…:D

Další odpovědi
Drap

Chci, aby zůstali tam, kde jsou.

Chtěl bych aby vyjeli, ovšem podle všech předpokladů bude ještě hůře, tak ať zatím čekají. Třeba potom udělají pořádek jednou pro vždy.

led

Chci, aby zůstali tam, kde jsou.

Mohla byť ešte možnosť: jiná odpověď
Odpoveď nie je dostaočne presná z dôvodu ich terajšieho pobytu.

Nie je pravda, že Blanickí rytieri opustili územie Českej republiky.
Po spočítaní nedoplatkov a nezaplatení v zákonnej lehote, prišiel exekútor a zhabal im horu Blaník aj s ich jaskyňou.
Bezdomovci exBlaníckí rytieri sa opustený pospolitým ľudom rozišli do rôznych končín ad Ašu až po Lanžhot, ad Domažlíc po Děčín, kde našli náhradné ubytovanie pod starými mostami. Ale naďalej sú medzi sebou spojení mobilmi a cez internet istej nemenovanej komunikačnej firmy. Ich názor je, ešte nie je tak zle, aby nebolo horšie, nemožno ešte osedlať /motorizované/ tátoše, zdvihnúť paloše a zachrániť Národ Český pred Satanom egoizmu, hádok a zdierania národa. Preto naďalej ostáva v platnosti heslo dňa:
„Ľudia, bdite! Vydržte a pomáhajte si navzájom“

mosoj

Chci, aby už konečně vyjeli.

anonym

Chci, aby už konečně vyjeli.

Klidně půjčím vlastní kolo.
Doplňuji:
A já si před chvílí říkala, kdo na odpovědích shání koníka a proč? Tak teď nevím, jestli je to pro blanické rytíře, nebo jenom někdo zjišťuje, kde skončili jejich oři.

Illines

Chci, aby už konečně vyjeli.

Pecudka

Chci, aby už konečně vyjeli.