Avatar uživatele
Damiana

Myslíte, že je v pořádku, když se tu uživatelům vyhrožuje?

Nebo To tu nemá co dělat?
Viz diskuze:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chystate-se-nekdo-23-12-na-koncert-bartosky-v-lucerne
Doplňuji:
Hohny: S těmi spory máš pravdu. Ale tohle je přece také „normální“ život. Navíc sem nechodíme (hledat a dělat problémy), ale přicházíme sem (snad:-) dobrovolně a rádi. A podle toho by to mělo vypadat ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, briketka10, Nazdar Bazar před 4152 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vyrožování není v pořádku ani tady ani jinde. Bohužel některé modely jednání si uživatelé přenášejí ze skutečného života do tohoto virtuálního. Prostě kdo je hulvát v reálném životě, je ještě větší hulvát tady, hrdinně skryt pod nick.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, Damiana Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

a co udela hackne ti pocitac..?…nebo ti nebo si te rovnou najde ?…koukam ze je to tady samej moralista …a ne vetsina tady sice problemy nechodi delat ..ale proste se nam nelibi kdyz nas jini opravuji a to zbytecne …prece jen mluvime jak nam zobak narost …Bartoska ..Iveta bartosova…dyt je to fuk…a jako vyhrozovani by se to dalo brat ..jenze jsou to jenom kecy…nech to plavat… uz jsem se tady s lidma taky parkrat nepohodl…to bude tim ze kazdej mame tu svou pravdu…sak to znate ko je bez viny at bla bla…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Určitě ne, je to krajně nevhodné. Ale přesto / nemyslím otázku v odkaze / by někteří zasloužili hned pár facek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hohny

Spíše mi při nepřijdou normální ty neustálé spory na tomto serveru. To nemáte dost problému ve svém každodenním životě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

to je moc, řešíte takové hovadiny a ještě kdesi v internetovém světě
problémy a výhružky tohoto typu bych si přál někdy zažít :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

jen tě naposledy varoval, od teď tě už nebude napomínat a nechá být, protože tě tehdy už naposledy varoval ;) dle mého je vyhrožování „nech toho, nebo ti dám po hubě“ a né „toto udělám naposledy“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Je vidět, že se v odpovědi trefila do černého a ten chlapeček to neumí ustát.
Doplňuji:
Mimochodem – podobnou poznámku jako ty měl i venkovan, ale „napomenul“ jenom tebe – zvláštní.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne, snad jde slušně upozornit nebo poprosit, ne? :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Bohemica: Díky za názor zde i v diskuzi u odkazu. Mluvíš mi z duše. Zaráží mě, kolik lidí je schopno tolerovat, přehlížet a snad svým způsobem obdivovat nezdvořilost, hrubost a buranství. Díky proto za ty názory, které to nedělají. Tvůj příspěvěk je velmi trefný, snad nemine cíl.

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad Damiana: 🙂

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tá hádka sa mi tam zdala zbytočná, dobre ste urobili – odhodenie ručníka.
Trochu ma tá otázka prekvapila, pripadá mi to ako keď sa pubertiaci chystajú na akciu, to bude tóčo, niečo tam spravíme, čo tak pískať, zobrali ste trúbu,…
Svoj názor na familiárne oslovovanie som napísala v diskusii v tej otázke

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Četla jsem Váš příspěvek diskuzi k otázce a souhlasím. Tak, jak Vás překvapila tato otázka, mě překvapila ona neomaleně drsná reakce na osobní názor. Myslím, že to nebylo poprvé, ale věřím, že to bude naposledy.

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Beer4Real: Myslíš tedy, že by lidé neměli být k sobě slušní kdekoli?

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Huxa: Ty nezklameš.:-) Takže to byl nakonec jen zmatený ručník vhozený do ringu… Ay caramba!:-)

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Kdepak Lucijej – venkovanovi chtěl „dokonce“ jednu střihnout, to já jsem „dopadla“ líp:-D
Jinak – díky za názor:-)

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jo jo to jsem četla a moc dobře si to pamatuju „chudák venkovan“
myslím, že je od nás všech o generaci starší a od něj i o dvě o tři
nevím..

před 4149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Očividně je rozmrzelý, že tu nenarazil na stejně naleděné lidi.

před 4152 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek