delabrutale

Myslíte, že je tohle „fake“ a nebo to tak opravdu bylo?

http://www.stre­am.cz/video//464946-opily-a-zfetovany-syn-politika-cssd-utika-pred-kamerou

Opilý a zfetovaný syn politika ČSSD prej utíká před kamerou a napadá kameramana.

Nejlepší odpověď
quentos

docela bych tomu věřil. Jak si někdo dovolil protekčnímu spratečkovi kazit image, že… oni jsou na to dost hákliví

Další odpovědi
kropitko

ne podle mého to bylo celé nahrané a vůbec to nebyl syn politika

ReHu

No.....já tam toho napádání a vulgarit moc neviděla.
A v podstatě mi je zcela jedno, který syn kterého politika a které strany to je.
Pro mně je důležité, aby se ten který politik choval tak jak má a plnil své závazky.
Nutno říct, že i nejlepších rodinách, a tím nemyslím finance či politiku se občas něco vymkne kontrole a dítko dělá nějaký čas neplechu.