Zlatý

Myslíte že je to nemoc ,když se člověk těší do práce?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

určitě ne, já to taky tak mám. Nemoc by byla, kdyby člověk neuměl odpočívat, pracoval až do padnutí a byl by na práci chorobně závislý (workholizmus).

Další odpovědi:

Zlatý

nemoc? Ne,je to idealni stav,a tak by to melo byt. V zamestnani stravite pulku zivota a neumim si predstavit,ze bych do prace chodil s nechuti..

Zlatý

Určitě ne, je přece jen dobře, že tě práce baví. Horší, když nebaví a člověk je pak otrávený celý čas v práci i doma.

jo je říká se tomu vorkoholik a dá se to léčit,ale u mě žádná léčba nezabrala,máte štěstí,není nic horšího než když svou práci nesnášíte

Bronzový

Nemoc to určitě není. Byly doby, kdy i já jsem se těšívala do práce. V dnešní době můžu takovému jedinci jen závidět, protože mně už je teď špatně při vzpomínce, že zítra mám do práce jít já.

Zlatý

Jsou dny, kdy se do práce těším a naopak jsou dny, kdy se mi nechce, ale přesto musím jít.
Netvrdím, že bych byl nemocný, ale abych pravdu řekl, tak dnes jsem měl takový pocit, že by mi v práci bylo líp.

Zlatý

Ak niekto robí prácu, ktorá mu je súčasne aj koníčkom - v dnešnom ponímaní je to asi ťažká chronická choroba. "Žiaľ", aj ja som ňou nakazená.

Stříbrný

Žádná nemoc, to je štěstí! Já dělám 23 let v jednom těžkém provozu a stále mě to baví, dokonce se tam těším a doufám, že tam dožiju do důchodu.

Buď je to nemoc nebo je tam zamilovaný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.