maky90

myslite, ze je to jen naražené? děkuji za odpověĎ

dobrý den, kamarádce dnes v práci spadl hlinikovy kus a me primo na palec u ruky a ted me pobolíívá a nejvíce kdyz ho chci narovnat jinak s nim můzu hybat a bolí me kdyz v ruce neco drzim treba skleničku..

Odpovědi
anonym

Pokud si palec dokážeš prohmatat a zlomeninu necítíš, zřejmě zlomený není.
Pokud to nedokážeš a nebo nevíš, jak na to, rozhodně návštěvou lékaře nic nepokazíš – spíše naopak.
😉
Mimochodem – naraženina bolí víc, než zlomenina – takže toho, že „pobolívá“, se neděs.

ivzez

Jasně, všichni máme rentgenové oči
a všichni umíme diagnostikovat na dálku.
Šupejte k doktorovi!

misak25

ja bych radeji zajela na rengen,mohl by byt klidne zlomeni nebo narazeny…
ja jsem si zlomila ukazovacek u ruky tak,ze jsem nesikovne chytla mic na volleyballu,je to hned :) Jistota je jistota

maky90

jj ja sem mela uz narazene dva prsty na ruce a mela jsem 14 dni dlahu =/..