zjentek

Myslíte, že je ten Jaceňuk na UA fakt nastrčenej, aby vyprovokoval válku, která za posledních 70let by neměla obdoby?

Nejlepší odpověď
Drap

Těžko říct, nemiluji nijak zvláště různé konspirační teorie. Faktem však zůstává, že k rozsáhlému válečnému konfliktu je jen krůček. Bohužel lze předpokládat že v případě vypuknutí by to velmi nepříjemně postihlo i celou Evropu.

Další odpovědi
uccello

Je mi to jedno. Víte co mi ti papaláši různých států připomínají? Malý děcka na pískovišti. Bylo by fajn, kdyby se někdy všichni setkali, udělali tlustou čáru za minulostí a začali raději intenzivně spolupracovat ve vědě a výzkumu. Za 50let nebudem mít co žrát, ale oni musí cpát peníze do zbrojení a jiných kravin. Jsou jak malí haranti. Někdy si říkám, že by to chtělo vyměnit za ženský.