Lenča59

Myslíte, že je pravá..?

Myslíte že je tahle perla pravá? http://www.wa­yfarer.cz/pro­dukt/perla-prani#lightbox[gallery]/8/ nebo jen nějaké sklíčko.. protože perly někdy stojí i tisíce.. a co černá, ta musí být obrovská vzácnost! chci jen vědět jestli je pravá a jestli to není korálka :/ :) Díky
Doplňuji:
na jiných internetových obchodech ji taky mají, všude píšou že je pravá.. ano, asi bude pravá ale asi to zrnko písku do té lastury nějak nacpali a tak vznikla..uměle nebo jak to říct :) :D Táta mi ji už objednal ♥
pusinka50: áno :) ať už bude uměle vytvořená, chi to mít jako talisman :)

Nejlepší odpověď
www

Za tuto cenu by to mohla být jen perla z umělého chovu, ovšem s natolik slabou vrstvou perleti, že zakrátko onen lesklý povrch zmizí, nebo bude poškozen otěrem.
Názor

Další odpovědi
Lucijej

Pravé perly v dneší době nejsou nijak drahé, perlorodky a perllotvorky se chovají v kádích na chovných farmách.
Tohle je navíc bižu řetízek, takže to opravdu není drahé a perla drovná, takže cena odpovídá.
Pro zajímavost máš tady odkaz na přívěsek s černou perlou:http://www.sperky-stribrne-zlate.cz/stribrne-sperky/prirodni-perly-sperky-stribrne/stribrny-privesek-prirodni-cerna-perla-8-mm-sperky-p-1207-a-pp
Doplňuji:
Našla jsem recenze od kupujících:
http://darek.he­ureka.cz/perly-prani/recenze/

pusinka50

Pravá není, ale když budeš věřit, že ti přinese štěstí, klidně si jí kup, hlavní je pozitivní myšlení a víra v lepší život, co hmotného k tomu pomůže je jedno, můžeš jí mít jako talisman a věřit jí

badisko

ne ani nahodou…
Doplňuji:
asi tak prava muze byt ale ma pravdepodobne jakousi vadu…perlu se vybiraji podle prisnych kriterii…

anonym

Určite.
Za tú cenu?

A majú k nej aj ľavú?

ponovotny

popis produktu hovoří jasně, zajíc v pytli, který tam určitě je. Pokud se přecejen rozhodnete pro nákup, zjistěte si jak je to s tím vyřezáváním, abyste nebyla překvapena