Bronzový

Myslíte, že je normální, když mě je líto zabít i toho komára??

Dneska u našich,mamina chodila kolem záhonů a sypala na slimáky sůl.Věděla,že trpím víc než ten slimák.Aspoň jsem tedy maminu poprosila,když už to teda musí dělat,aby jim to nesypala do očiček.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Až budeš mít sežranou úrodu od slimáků nebo budeš poďobaná od komára až na pr..., tak si rychle rozmyslíš, jestli je ti to líto nebo ne.
Očičko, neočičko-mrtvej slimák dobrej slimák.
Bohužel jsou to škůdci a nic jiného si nezaslouží.
A ještě jedna připomínka: zkus si na toho slimáka sáhnout a pak ten sliz umýt z ruky-dobře to nejde. Potvora jedna fujtajblová.

Další odpovědi:

Bronzový

Tak to asi normální nebude.Těch slimáků by mě možná trochu líto bylo,ale komára?Podle mě by hmyz nemusel být vůbec.

Bronzový

Tak at netrpíš,porad humánní způsob,jenže ten by tě asi nechala dělat a vše pak vyčistit.Zabíjení solí je nejdrastičtější,následuje topení.Nejrychlejší a nejlepší pro naše svědomí,je udělat z něj slizkou placku botou nebo lopatou...jenže,pak to vše čistit...

Stříbrný

Jste nějakého vyznání?

Bronzový

Roxy, nebuď cíťa !!!

Roxy, nejsi sama. Mně je taky líto zabít jakéhokoliv živočicha. Třeba slimáky nebo myši nechávám žít. Zkoušel jsem rybařit, ale nechal jsem toho, protože mi bylo ryb líto. Bohužel občas musím zabít opruzného komára nebo mouchu, ale nedělám to rád.

Nevěřím,že je to myšleno vážně.
Já,když hubím ty rozkošné slimáky,tak se trefuji zrnkem soli právě do toho bezelstného, upřímného, slimáčího očička.

Bronzový

NORMÁLNÍ... aaa co je normální, slovy klasika "BOHA CI JEBEM, ČO SI PREDSTAVUJEJŠ POD TAKÝM SLOVOM, NORMÁLNY?"

Zlatý

Hmyz i slimáci jsou potravou pro spoustu živočichů, takže jestli má někdo pocit, že by vůbec nemuseli existovat, tak se mýlí, slušně řečeno.
Zabít zanedbatelné procento komárů a slimáků, protože chci chránit sebe a úrodu, určitě hřích není, ale nemusím to snad hned dělat tím nejdrastičtějším způsobem-solením?!
Zabít ano, týrat ne!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 649
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.