Myslíte, že je na světě spravedlnost?

nemyslím tím soudy,věříte vní?

Nejlepší odpověď
anonym

Cynický názor – Boží Mlýny melou,ale hubou.
Spravedlnost bývá-a ne náhodou – personifikována osobou ženského pohlaví která drží v jedné ruce váhy a v druhé meč. A !!! má zavázané oči.

Další odpovědi
quentos

věřím, ale nevidím ji.

salsa verde

ano já v ni věřím, v tu poslední spravedlnost kterou obstarávají Boží mlýny.

Miroslavst

http://www.si­rion.sk/user/ca­talog_lit/132/­nebe-peklo.jpg
ani náhodou.

mojitek

Není.Ale rád bych v ní věřil

vecernice

Moje Babička říkala že není,že by na světě nebylo tolik zla a bolesti.Já osobně o tom budu do smrti přemýšlet,ale dneska si myslím,že není.

ten který je

Podobná otázka už tu několilrát padla,nicméně jsem skálopevně přesvědčen,že se vše každému vrátí-ač dobré či zlé.Nemusí to být zítra nebo za týden.

anonym

Je na světě spravedlivost a tou je smrt!

bobánek

Spravedlnost je,ale jen pro bohaté.A pro ty co vní umí chodit