bolak

Myslíte že je možný, aby se dvoum lidem nezávisle na sobě zdál stejný sen, s tím že by byl sdílený?

Že by došlo k nějakému spojení myšlenek a někdo by během spánku vstoupil do mého snu, a oba bychom si pak pamatovali co jsme ve snu prožili?

Odpovědi
Nuk nuk

Nestává se to příliš často, spíše ojediněle. Ale já osobně věřím, že pokud k něčemu takovému dojde, už to pravděpodobně má nějaký důvod, a proto si dotyční děj snu i zapamatují.

bolak

Možná že když vidíte nějaké neznáme lidi ve snu, tak že ty lidi skutečně existují, a jednoho dne se třeba potkáte o bábě v metru, která má právo sedět nebo tak něco..