Myslite , ze je mozne , aby se zrusilo napr. v Nemecku euro a vratila se D -marka. ? -iv-

Nejlepší odpověď
kenyrts

Mám spoustu známých v Německu a ti o ničem jiném nemluví,než o tom,že se vrátí Marky.

Další odpovědi
hanulka11

  • iv- .......možné je všechno. Kdopak to dneska ví??????

fcoop

Domnívám se,že až Řecko padne, a ono padne,nastanou Velké Problémy.Nejde přece jen o Řeky – jako takové.
Na hraně jsou i další státy.Zjednodušeně – Evropská unie se rozpadne jak domeček z karet,možná výbuchem,možná jak ve zpomaleném filmu.
A začnou se dít věci.
Už dnes se dějí,je jasné,že TAKHLE TO UŽ DÁL NEJDE.
Myslím,že celá lidská společnost už delší dobu stojí na křižovatce,jen o jedné cestě se zřejmě ví,že nikam nevede.Tedy vede,ale tam by se nikomu nelíbilo.
A u těch dalších nejsou ukazatele.
Návrat ke starým měnám,třeba k marce – to je ten nejmenší problém – i když – automaticky by to znamenalo,že se pod – už tak přetopeným kotlem – zatopí ještě víc.

lexx

No nevím, taková volba asi nebude v kompetenci Němců samotných, exitují závazky, pravidla, smlouvy, zákony…než se mocipáni domluví může být pozdě. Nehledě že může zapůsobit jako rozbuška co rozloží Unii.

slad08

Jestli, že se vrátí Marky, tak co k tomu vede?