Petr__

Myslíte že je konopí ilegální kvůli farmaceutické lobby?

Podle mě se spíš politici bojí že by přišli o hlasy.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
cochee

ano

lukasik

ano

suaeda

ano

dědapetr

ano

Nikde nejsou dokázané lečivé účinky, ale taktéž není dokázané že by škodila.Nmluvím o kouření konopí.

Front

ano

e1232851@trb

ano

lupl

ano

arygnoc

ne

nie, myslím si, že konopa nie je legálna kvôli tomu, že robí z ľudí magorov.
keby bola medicínsky účinná, už dávno by sa používala.

;-Q

rigormortis

ne

Doplňuji:
Konopí je legální…není legální psychoaktivní droga-marihuana, která beztak nemá žádné prokazatelné léčivé účinky.

rigormortis

dědapetre…a jak jinak chcete užívat THC než kouřením?
Vaporizace? Jídlo?
THC je droga jako mnohé jiné, prostě nemá skoro žádný užitek (když neberu tlumící, ale to mají i povolené drogy).
Navíc nevědomost legalizace, dekriminalizace a vůbec znalostí české legislativy a problemitiky také moc nepřidává.