Braník

Myslíte,že je Kájínek nevinný?

Mluvil jsem s kámošem co s ním seděl na borech a říkal že sedí nevinně
Doplňuji:
Drape ,podle zákona odsouzen nebyl,byl odsouzen nespravedlivě,to co píšeš,je naprostá blbost, hodili na něj vše co se případu týkalo ,ti plzenští policicté udělali své.

Nejlepší odpověď
briketka10

já si myslím, že je nevinný a
pojicajti na něj ušili boudu !!

Další odpovědi
anonym

Toto již bylo v minulosti řešeno viz.:

anonym

Pokud vycházím z běžně dostupných informací, tak Kajínek byl pravomocně osouzen a i přez několikeré žádosti o obnovení procesu, nebyly shledány oprávněné důvody k tomuto řízení.
Pokud máš jiné informace, můžeš je použít na obranu „nevinného“ Kajínka.

Drap

To tvrdí téměř všichni co sedí. Byl odsouzen, tak je podle zákona vinný. Co si kdo z nás o tom myslí, neni vůbec důležité a už vůbec ne k něčemu dobré. Pokud soud rozhodne, že byl odsouzen neprávem, tak bude opět nevinný.
Doplňuji:
Podle čeho byl tedy odsouzen, když ne podle zákona ?

marci1

Můžeme si každý myslet, co chceme. Nebyli jsme u toho, když se to stalo. Ví to možná jen svědek, který u toho byl.

www

Mám omezený zdroj informací a proto vycházím převážně jen z rozhodnutí soudů. Myslím, že nevinný není.
Ostatně, podle muklů jsou nevinní všichni 😁 !

Orange

Je mi to docela jedno.

družice

Myslím,že je nevinný.

N07

Ja si myslím, že tam bol a vie sa veľmi dobre orientovať v tom , čo kedy a komu povedal a povie a samozrejme, že je za tým policia

M.

Než ho začnete všichni obhajovat, uvědomte si prvně, že než vrahem, tak byl hlavně lupičem. Takže zase takový andílek není ;)