arygnoc

Myslíte, že je islám nebezpečný?

islámiumzs je v podstatě mírumilovné vyznání, které vraždu a i zabití odsuzuje (i zabití nevěrce odsuzuje a obracení na víru přímo zakazuje).
Proč je tolik teroristů a teroristických organizací právě z islámskeho světa a islámského vyznání? Cíti se ohroženi?

Odpovědi
poa.li

Souhlasím s panem Dědou. Ale dodám, že tady taky hraje dost značnou roli medializování ze strany např. USA. Primitivní a zlí lidé jsou všude…

Děda Louda

To není v islámu, to je v lidech. Nevzdělanost, neochota spolupráce. Proč pracovat, když to, co potřebuji si můžu vzít? Jiný má víc, to je nespravedlnost, já chci taky. Za každou cenu. Nepřipomíná to něco nedávného?
Doplňuji:
Pro coco:
Nevzdělaný člověk, narozdíl od ostatních zmiňovaných, jenom neví, že je hloupý.

coco

Je nebezpečná kterákoliv politická strana,kterékoliv náboženství,kte­rýkoliv nevzdělaný člověk?
Doplňuji:
Tak někdy i Ti vzdělaní to neví,to bez urážky myslím vážně.Proto se to u těch nevzdělaných asi víc toleruje.Dík za palec.

venkovan

Podívejme se kolik podobných skupin je v jiných náboženství. Křesťanství taky není žádný výkvět cností pokud jeho vize začnou určité osoby prosazovat ve svůj prospěch.