Avatar uživatele
anonym

Myslíte, že je hodně 6× týdně trénink pro 10–12 let staré děti?

Doplňuji:
trénink je 2hod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4765 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Myslíte trénink jako nějakou pohybovou aktivitu?To je určitě podle mě přetěžování organismu.Nechte je občas taky jít za kamarády a pohrát si!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sejtanka

Pokud sport,který provozují je i jejich koníčkem,tak je to v pořádku,hlavně že je to baví,lepší než sedět u pc a hrát stupidní hry.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Záleží na tom, jestli jsou ty děti již trénované, jak náročný je trénink a jak je dlouhý.

Znám několik, které trénují a jsou v pohodě. Jedna holčina dělala vrcholově moderní gymnastiku. Od mala. A jeden klučina i jeho sestra zase běhali dlouhé tratě. V zimě i na lyžích.

Důležité je, aby je to bavilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já bych řekla že aj jo.Dítě v takovém věku potřebuje mít i čas na své koníčky odpočinout si od škole a né každý den ještě chodit do kroužku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Mají čas i na další aktivity, na běžné blbnutí s kamarády apod.?
Je ten trénink jejich volba a nebo skryté přání rodičů mít úspěšné děti se kterými se potom mohou ve svém okolí prezentovat?
10–12 let je čas pro víc aktivit než jeden sport aby se dítě mohlo všestranně rozvíjet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Je to individuální. Moje ratolest má trénink 5× týdně po 2 hod. a v poho. a je mladší!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Taky záleží jak moc je ten trénink intenzivní.

Když dítě z tréninku přijde odpočinutější než tam odešlo, tak se tam asi moc „nesportovalo“, ale když ho zdravotníci domů nosí vyčerpaného na nosítkách 😁 tak asi taková intenzita, 6× týdně škodí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrdostal

Záleží, jestli to dítě zvládá a sport ho baví. Syn hraje hokej a trénink má 3× týdně + v sobotu nebo v neděli zápas. Jsem rád, že ho hokej baví a byl bych rád, když by v něm byl úspěšný. I když hokej není zrovna levný sport, přesto mi nedělá problém koupit synovi to nejlepší vybavení. I taková hokejka musí být kvalitní, proto mu je kupujeme z https://www.bau­erhockey.cz/hrac-hokejky .

před 1562 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek