Ewíík

Myslíte že je ebay.cz důvěryhodný portál ???Chci si koupit bundu a nechce se mi posílat 1000 Kč na účet do Číny ..

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy neplatím za zboží předem.Tomu nevěřím.

Další odpovědi
Michal Kole

Spíš záleží od jakého prodejce.

Pozor i hodnocení se „falšují“ – už jsem viděl inzeráty, Koupím účet na „ebay/aukro“ s 10 pozitivními hodnoceními.

Sice to je proti pravidlům portálů, ale děje se to.

Jami: Při koupi z ciziny bohužel jinak, než zaplatit předem nelze.

kazisvět

ebay.cz je důvěryhodný aukční systém. Z Číny jsem přes eBay toho nakoupil dost a se zasláním problém nebyl nikdy. Na eBay je běžné, že se platí dopředu.
Doporučuji před objednávkou zkontrolovat hodnocení prodejce – prokliknete na číslo vedle jeho identifikace. Pokud měl více než 100 aukčních obchodů a pozitivní hodnocení od alespoň 99% lidí, objednávky bych se nebál.

elektrikář

Dej si do vyhledávače dotaz na výrobce bund jistě jej seženaš v Čechách.

tom004

Nakupuji na Aukro,a občas i eBay,a zatím bez jediného problému.

baghira

Podle mých zkušeností je eBay naprosto bezproblémové. Ne že by se závady nevyskytovaly, ale způsob jejich řešení je na amerických standardech, ne na českých (např. vrácení peněz bez nutnosti vracet vadný předmět).

Martulka0408

Ahoj,
nelíbila by se ti nějaká bunda na otto-shop.cz? Jakou přesně sháníš? Máš už něco vybráno?