Drap

Myslíte , že je dobré měnit vzhled u všeho co funguje a doposud se líbilo ?

NEmyslel jsem teď vzhled těchto stránek. Zaujala mně čínská změna u vajec
http://letecka­posta.cz/879154809

Odpovědi
anonym

Ono to není jen čínská záležitost! Takovým způsobem (někdy)plním sekanou,kdy se zdá,že to vejce je nekonečné.

hanulka11

Tato vejce se koupí jsou určena do veřejného stravování – již jsem na ně narazila a nejsou čínská
jinak vše se mění
chodím na víc webů a za tu dobu všechny prošly proměnou vždy je to dost mrzuté, ale časem si člověk zvykne

KdoSiOdJinud

Myslím si, že změny jsou správné a nebráním se jim. Ale pouhou změnou by to končit nemělo, při konkrétně tvorbě webu jde pomocí automatizovaných procesů sledovat „učinnost“ změn a podle toho pak web přizpůsobovat a to je to nejdůležitější.

Odpovědi.cz jaké jsou teď se mi v mnoha věcech nelíbí, ale v mnoha také ano – podkud nejsem sám kdo vidí jisté nedostatky, tak určitě dojde k nápravě a nové odpovědi se nám budou zase všem líbit a staré nebudeme chtít :)
Doplňuji:
sakra – omlouvám se, o vejcích nic nevím 😁