BANAN93

Myslíte, že je člověk nad zvířaty díky svému myšlení ????

21. století Muhamar Kadafí http://www.you­tube.com/watch?v=rWsFrX5­p30Q&bpctr=1354614474 (ať udělal co udělal tohle je trapný)
21. století Pásmo gaza http://www.you­tube.com/watch?v=_3Is­we7Ev0w
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=c6mqAt­HWdF0

Nejlepší odpověď
beer

Byť to tak nevypadá, člověk se od zvířat liší skutečně myšlením.
Díky myšlení je tedy nad zvířaty. Zvířata však disponují mnoha různými schopnostmi, která člověk již postrádá, nebo je ani nikdy neměl..
Doplňuji:
Věci, které ve zdrojích uvádíš, dokáže bohužel jen člověk a to je smutné.

Další odpovědi
iceT

Není,člověk si jen myslí,že je něco víc,ale ve své podstatě jsme všichni zvířata.

patmull

Člověk je ve světě přírody velice slabým tvorem. Nemá zdaleka nejdokonalejší zrak ani sluch, má tupé zuby, velice lehce zranitelný vnějšek i vnitřek. Vůbec nepatří mezi nejrychlejší ani nejobratnější tvory, jediné čím je v říši přírody unikátním je jeho mozek a šedá mozková kůra v něm. Díky němu člověk dokázal v přírodě přežít. Nebýt mozku dost pravděpodobně by byla lidská rasa, pokud by teda vůbec ještě existovala, pouze plevelem. Bohužel člověk svůj vysoce vivinutý mozek nepoužil, jak tomu bylo zpočátu, pouze k přežití, ale v posledních několika desítkách let, dá se říct, k ovládnutí celé planety a přírody, což je velice smutné. Na své planetě se chováme jako naprosto neohleduplní megalomani a zničil jsem spoustu živočišných a přírodních druhů, spoustu neposkvrněných přírodních oblastí a v neposlední řadě poškodil v podstatě celou zemi a atmosféru. Díky tomu si myslím, že člověk je opravdu vysoce inteligentním tvorem, ale že v poslední době je vývoj nových technologií tak rychlý, že nedokážeme spomalit a naprosto si neuvědomuje následky svého bezohledného chování a to, že pokud si tuhle planetu dříve nebo později zničíme, nezničíme si ji pouze nám, ale i všem ostatním tvorům, kteří tu také mají právo žít.

Pájo

Ano, je. Jen je třeba vybret reprezentativní vzorek.
Reprezentativní vzorek je podobný populaci ve všech jejích podstatných rysech.
Doplňuji:
S jistotou vím, že tvůj „výběr vzorku populace“ má za cíl šokovat nás svou brutalitou, ale odmítám spojitost s věcným obsahem položené otázky. Děje se snad tohle u vás na náměstí?

terry

To, že si to člověk myslí, neznamená, že to je pravda.
Člověk jed doposud nepoznal, co vše zvířata umí. Proč by nám to ukazovala? Nemají k tomu důvod a to, co umí a znají využijí pro sebe, ať to homo pochopí nebo ne.

odpomass

Ano, člověk má ze všech zvířat mozek nejvyvinutější. Ovšem bohužel pro Zemi…

tom004

To zjistíme, až se třeba žraloci, kosatky, delfíni, ap., naučí pobývat na souši a ve vzduchu. Zatím své vědomosti bohužel využíváme, nebo spíš zneužíváme, protože můžeme.

pizlicka

to ne,ale clovek by se mohl od zvirat ucit skromnosti,vdeč­nosti a pokory.

Wang

Ve válce se každej chová jako zvíře. Ale neházel bych nás všechny do jednoho pytle s muslimskym světem.