Dža-Dža

Myslíte, že je brzo v patnácti s někým chodit?

Nejlepší odpověď
anonym

Můžete spolu i běhat.

Další odpovědi
ivzez

Záleží na tom kterém jedinci.
Někdo je už v patnácti letech
dostatečně rozumově vyspělý …

anonym

Proč brzo?myslím,že je to akorát.

Putin

Ne, ale nečekej, že s ním budeš navždy; nakonec budeš litovat.

Kelt

Někdo odpoví ano, jiný odpoví ne a můžeš si vybrat. Někdo je v 15 vyspělý fyzicky i duševně, jiný není ani ve 30. Jaký je ten druhý? Nedíváš se na všechno přes růžové brýle? Opradu jsi tak emotivně zralá, že si do takového vztahu troufneš a to jen proto, aby ses mohla před spolužačkami chlubit, jako oni před tebou?

mandiice

Pokud ho mas rada a on ma rad tebe tak proc ne

mosoj

Pozdě, pozďičko.

Bullner

Ne , bráchovi je 5 a chodí s nějakou holkou , takže asi ne :D

Hawajka

Hele,záleží jak to cítíš ty.Pokud' si připravená na nějaký vztah,tak proč ne?Ale jestli se na to necítíš tak si raději počkej…