AndyT

Myslíte, že jde spojit sílu a chytrost (ale ne selský rozum)?

Nejlepší odpověď
Drap

Co to je ? Chytrost bez selského rozumu ? To přece nelze oddělovat.

Další odpovědi
Alesh

Jako jde ti o to, jestli může někdo být fyzicky silný a zároveň chytrý? Tak samozřejmě, že to jde. Někdo má obojí, někdo jen jednu z těch dvou věcí a někdo nemá ani jednu. 🙂

iceT

Můžeš mít jedno i druhé,nebo nic.Lze být silný,ale bez chytrosti je to na nic,na druhou stranu chytrost bez fyzické síly se dá využít lépe,třeba při klamání nepřítele.