stana73

Myslíte,že funguje homeopatie?

Ja myslím,že je to účinná a mnohem šetrnější léčba.Samozřejmě bez nějakých extrémů,jako že přestanu brát předepsané léky na srdce apod.

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem se několik roků léčila homeopatickými přípravky. Měla jsem ale velké reverzní příznaky. Bylo by to moc dlouhé podívání.

Protože se lékařka odstěhovala, přešla jsem na léčení bylinkovými extrakty, které vyrábí fa Energy a Diochi. Vyhovují mně.

Občas beru homeopatické železo a zinek.

Další odpovědi
mosoj

Funguje, ale rakovinu nevyléčí !!!!

Mili @

mé dceři pomohla např. zbavit se bradavic na nohou, které chytla v bazénu…

Terryle

Funguje, ale jak na co. Na lehčí problémy to může být dobrá alternativa, ale jak říká Mosoj, třeba takovou rakovinu bych homeopatiky neléčila :o/
Jako malá jsem brávala homeopatika na astma, bez efektu. Ale na bradavice mi pomohly, po nějaké době užívání kuliček (které jsem navíc jakožto dítě brala dost lotrovsky, vzala jsem si je, když jsem měla chuť :o) se mi najednou bezbolestně vyloupaly a byl pokoj.

Pepa25

Nefunguje, resp. funguje zhruba stejně účinně jako placebo na lehčí (rýma) nebo psychopsomatické nemoci.