Avatar uživatele
afro.minerva

Myslíte, že existuje spravedlnosti?

Myslíte, že existuje spravedlnost? Mám na mysli takové ty „boží mlýny“, kdy se člověku vrátí, co zasel. Pokud se třeba někdo snaží někomu cíleně uškodit, nebo se mu to i povede, myslíte, že to dostane zpátky, nebo ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nějaký mechanismus, který by garantoval jakési vyrovnání účtů asi neexistuje. Říká se ale, že do určité míry si svůj osud osnuje každý sám. Je-li někdo „tragéd“, který stále očekává nějaký průšvih a všechno vidí černě, má i takový život. Zlé myšlenky snad evokují zlé události?!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Všechno se každému vrátí v nějaké formě ale vrátí.Může to trvat měsíc,rok nebo třeba 50 let ale většinou to tak je.Já na to věřím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Já věřím tomu,že se to dřív,nebo později každému vrátí dobro i zlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikuška

nevím, to je těžké. Ale ty mlýny možná JO. Ten kdo jednou ublížil se nebude bát ublížít znova, a pak se mu to může jednou vrátit!, nebo se mu to vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já si myslím afro minervo že to pravda je.protože už hodněkrát jsem se přesvědčila na vlastní oči že pokud třeba kámoška něco té druhé přála špatného vždy na to doplatila právě tá kámoška která to přála té dotyčné osobě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Boží mlýny melou…,je to pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Já tomu věřím.Škoditeli se to vrátí a to tehdy,kdy to nejmín čeká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Neexsistuje. Jsem nucena chodit kolem jatek a drůbežárny. Bolí mě srdce když vydím v mraze jedoucí vozi s kuřaty která se nemohou ani hnout. Narvaná kvičejícími prasaty.
Co se dělo v osvtimi a byla potrestána jen hrstka lidí.
Co se děje v LDN kde jsou lidé vězni ve svích tělech a musí koukat do stropu a nemaj ani rádio.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek