asasin66

Myslíte ze existuje duše?

Nejlepší odpověď
arygnoc

to je to černý, co mě po nocích žere?

;)

Další odpovědi
panenka

http://www.vel­kaepocha.sk/20091004­11123/Co-rikaji-vedci-Existuje-duse.html

Terryle

Intuitivně a bezvědecky – myslím, že ANO.
Těžko to vysvětlit, asi to je věc víry, kterou nelze vysvětlit rozumem.

poa.li

Samozřejmě, že ano, je to náš operační program, do kterého jsou vkládány podprogramy, jako výchova, zvyky, závislosti, strachy… Duše používá naše zkušenosti k reakcím na ně… Tak bych to viděl..

SajmonModer

Samozřejmě, že ano, naše tělo je jen fyzická schránka!

venkovan

Pro toho kdo věří určitě. Ostatní jak potřebují. Ale také mnozí ji už měli v ruce když píchli kolo, či když ji vydloubávali z větvičky bezu černého.