roxy52

Myslíte,že existuje Bůh ??

Já ne.Včera mě zemřela kamarádka(zárovenˇ sousedka) 53 let.To je přece nespravedlivý.Kdyby existoval,tak k tomu nikdy nedojde.Teda dojde,ale mnohem později.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Co je to později a co dříve?
Třeba existuje a už ji tu dobu několikrát prodloužil a včera si řekl, že dnes už je to tady. Prostě každý máme svůj čas bez ohledu na to, zda existuje či ne.
Upřímnou soustrast.

Další odpovědi
kropitko

roxy a co si myslíte Vy??,co takhle umírající děti?? Jak píše Miroslav,kdy je dřív a kdy později?? Jo a nevěřím,neni,ne­existuje.

annas

I mně je líto Vaší přítelkyně. Upřímnou soustrast. Souhlasím s Miroslavstem. Mně celý náš život připomíná jednu pohádku od Boženy Němcové. Každému začne od narození hořet svíčka. Někomu rychle, jinému pomalu. Samozřejmě když pomyslná svíčka vyhoří, nastane konec, i když nás to bolí. Ale zapálit svíčku znova nemůžeme. Někdy bychom to udělali moc rádi! Na svá proč neumíme rozumně odpovědět.

mojitek

Uprimnou soustrast…

Jahoda

Upřímnou soustrast. Já ale na Boha nevěřím. Někdo věří a já mu nic nevyčítám. Je to každého věc a já to respektuji.

GangstaHelper

NE

oskar

Já věřím,že ano.

eva

Já myslím že ne a pokud ano,tak je nespravedlivý­.Kamarádka měla před časem autonehodu a zemřel jí při ní otec,manžel a 4 letý syn.Že by jim dohořela svíčka všem třem zároveň?Její babička se taky vyjádřila,že to tak Bůh chtěl,ale já s ní teda nesouhlasím.

M@XeLL

Křesťanství je jen parodie na uctívání slunce.

Květ

Myslím,že ano,a že už je u něj.
Jitka

anonym

DOBRÝ DEN.Vám roxy52 opravdu chci vyjádřit upřímnou soustrast. Jinak naprosto souhlasím s Miroslavstem.Co se týká odpovědi od M@xell tak naprosto nesouhlasím a zároveň se ptám:je také muslimská víra podvrh k uctívání MOHAMEDA?Vždyť křesťané i muslimové i židé mají společného praotce-ABRAHAMA.Asi jste si to spletl s egypťany neboť ti boha slunce uctívali. ZAJ-PO

Zdroj: Bible, kniha Genesis

Džanička

Já věřím pouze na posmrtný život.Věřím že pokud umře nemocný blízký člověk nebo zvířecí kamarád,že se dostane do nebe,tam se uzdraví,a až přijde náš čas tak se tam s nima setkáme,a budeme zase všichni spolu.Na boha nevěřím.

Michal

Je určitě něco mezi nebem a zemí,jestli je to Bůh,nevím.
Upřímnou soustrast.

K zamyšlení

Zemřít musíme všichni. Někdo dříve, jiný později. Nezáleží na délce našeho života, ale na tom, co s ním uděláme. Jak ten čas, který nám byl pouze propůjčen, využijeme.

Něco málo k zamyšlení:

http://www.kza­mysleni.estran­ky.cz/