Tw!st

Myslíte že Ebola dorazí i k nám ?

Myslíte, že ebola dorazí i do česka ? Z toho že afričani se tam někde rozmnožují ve špíně se zvířaty poneseme následky i my ?

Nejlepší odpověď
setapouch

Ad otazka – viz gecco. Ad druha veta, spis myslim, ze jsi idiot.

Další odpovědi
Drap

Dříve nebo později určitě.

gecco

Ta druhá věta v sobě obsahuje dost odvážné tvrzení…
😁
Ne, pokud jde o epidemii, můžeš být vcelku klidný, to, že se ale vyskytnou jednotlivé případy (typicky z rizikové oblasti navrátivších se turistů) vyloučit není možné.

Banán88

Evidentne nejsi o Ebole (viru jako takovem a pricinach vzniku) dostatecne informovan.. Doporucuji par odbornych publikaci, ne jen clanky kde je mnohe vytrzeno z kontextu a uz vubec povidacky od kamaradu ;)

beer

Nějaký pacient s tímto onemocněním se u nás, podle mého názoru, časem objeví také.

a623682@drdr

Jo.

ten který je

Určitě ne,jsme na ebolu připraveni jako naši silničáři na zimu.