Myslíte, že Céline Dion umí plavat, když si domů pořídila aquapark ?

http://bydleni­.idnes.cz/celi­ne-dion-miluje-luxus-zije-v-krasnem-palaci-s-obrim-akvaparkem-phw-/dum_osobnosti­.aspx?c=A110707­_182909_dum_o­sobnosti_web

Nejlepší odpověď
anonym

Dovedete si predstavit Dion , ze by si nekde v klidu zaplavala na verejnem aqvaparku. ? 🙂 Ja ne. Je to nadhera , tak ji to prejme – i to soukromi. 🙂 -iv-

Další odpovědi
slad08

Myslím, že plavat umí, ale ten kdo má prachy, tak si to v klidu může dovolit a plavat nemusí umět. Je to fakt nádhera.

Terryle

plavací anonyme, zaregistrujte se konečně… ;o) vaše plavací otázky budou souborem perel na tomhle serveru!

panenka

Ano umí plavat protože jsem taky matka myslím že ten Aquapark si pořídila pro své děti aby se tam mohli koupit s celou rodinkou.