Miroslavst

Myslíte, že byste poznali

pokud by váš partner vám byl nevěrný? Třeba jen jednou takový úlet.

Nejlepší odpověď
anonym

jeden úlet se dá dobře zatajit,lae kdyby byl dlouhodobě nevěrný tak bych to adi poznala,na každou lež se jednou příjde a zvlášt na vesnici

Další odpovědi
ten který je

No kdybych doma potkával neustále nějakého pána a žena by mi neustále tvrdila že opravil elektriku nebo plynový sporák,tak asi ano.:-D

salsa verde

kdyby byl opatrný a nenechal žádné stopy tak bych to nepoznala. Ovšem kdybych se to dověděla tak je otázka zda bych to odpustila nebo ne…

aramah

Z toho bych nedělala třetí světovou.Z deseti chlapů devět to aspoň jednou udělají.Samozřejmě si každá myslíme že ten náš je ten desátý…

Michal

Pro jednou asi ne.