ReHu

Myslíte, že byste podpořili mou kamarádku v psí internetové soutěži? Podpoříte? Zůčatněným a aktivním mooc děkuji 🙂.

http://hobby.bles­k.cz/soutez/nej­pes/2012/profil/2986/rex/
Doplňuji:
Hlasovat se může každou hodinu 5 hlasů.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Kdyby se jednalo o tebe a tvého psa, tak neváhám a hlasuji, ale promiň, pro kamarádku by měli hlasovat ti kdo je oba znají. Jinak by to byly hlasy získané vlastně podvodem a to bys jistě nechtěla.

Další odpovědi
Drap

I když mnozí mravokárci budou tvrdit, že to sem nepatří, tak vzhledem k tvé osobě nezbývá než hlasovat

anonym

Zneužití komunity
Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je vpořádku k dobré odpovědi, která je k tématu uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu. Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

beer

Pěkná kamarádka i pejsek, ale sorry.
Je mi jasné, že jí chceš udělat radost, jenže…

Damiana

Promiň. Je to soutěž a takhle by to byl podvod.

aramah

Tak jsem ji dala hlas:))

arygnoc

Myslím, že nie.

pusinka50

Nehledě na řeči mravokárců jsem dala pejskovi 5 hlasů, protože se mi pejsek líbí, hezké pejsky mám ráda, včetně toho mého a ty fotky byly moc hezky udělané

iwrana

Ne.Myslím,že ta soutěž je o tom,aby se dávali hlasy pejskům,kteří se nám líbí a ne svým kamarádkám a tvým kamarádkám.

terry

Hlasuji. Pěkný pejsek a hlavně…nikomu to neublíží, když se kamarádka podpoří a nic to nestojí. Krom prár vteřin času.

bolak

ReHu: ty jsi měla v úmyslu pozvat Dr.Axl na rande? ..tak ten tě teda vyhmát

Drap

Po kritice Dr.Axla mi nezbývá, než chodit taky každou hodinu.

ReHu

Ty jsi také zlatíčko :).
Věrka mi už psala mailík.
Rexík je úžasný a je taky útulkový a na ty já trpím :)

briketka10

Drape kup si Prostenal uno :) taky chodím každou hodinu hlasovat, piju Lerox :)

briketka10

já popleta Prostamol :) :) :)

ReHu

Brikule, co to teda piješ? :D

briketka10

Leros čaj na močák sem se zase spletlá :))

ReHu

Upřesňuji, každý může dát každou hodinu 5 hlasů :D.

aramah

Jo využila jsem té možnosti pěti hlasů
Tak zas za hoďku:)

ReHu

Jsi zlatíčko.

aramah

tak a mě to už nejde,neukazuje se kod…
Ještě to budu zkoušet a uvidím,,,,