Avatar uživatele
ivzez

Myslíte, že byla nehoda reportérky ČT náhoda?

Napadá mne, že se nehoda Jany Sotonové mohla někomu „hodit“…
Viz:
http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/345299-reporterka-ct-jana-sotonova-zemrela-pri-tragicke-dopravni-nehode.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, da ny, gecco před 3510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Nehodu lze způsobit bez nutnosti riskovat sebevraždu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Těžko říci, „stát“ , jsou konkrétní úředníci.
Je možné, že někomu se z náhlého odchodu reportérky „ulevilo“ :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

nehoda není náhoda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Život mladé reportérky vyhasl v neděli před polednem. Jana seděla na místě spolujezdce ve stříbrné audině. Řídil Pavel M. (28). Podle policie nerespektoval stopku a u obce Zámrsk vjel do „křižovatky smrti“, jak jí místní přezdívají. Přehlédl modrý Volkswagen Passat, který po hlavní přijížděl zprava. V passatu sedělo pět lidí včetně dvou dětí. Srážce už nedokázali zabránit a čelně narazili do pravých dveří stříbrné audiny. Do míst, kde seděla Jana Sotonová. .
Zdroj: Blesk.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jjj123456789

Pochybuju, rýpala hlavně do státu a ten to nedělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Na náhody moc nevěřím, ale v tomto případě bych v neštěstí asi nehledala nějaký úmysl. To, že se to neštěstí někomu může hodit, je věc druhá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Dudu,
to vypadá zajímavě.

Na Novinkách jsem se dočetla jenom,
že policie příčinu nehody vyšetřuje.

Jak vidno, má Blesk k dispozici přesnější informace.
A jak vidno, zřejmě nečtu ty správné zdroje …

před 3510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Cítím trochu ironie a zcela ji chápu. Zpráva však má jednoznačný obsah a to, že by havárii záměrně způsobila rodina se dvěma dětmi je jen těžko uvěřitelné.

před 3510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Jj, je tam trocha ironie, ale mínila jsem ji na sebe. Jak je vidět, neměl by člověk podceňovat ani bulvár, protože se i jeho reportéři/autoři mohou někdy dostat k relevantním informacím.

A je zajímavé, že Novinky tuto informaci neuvedly, přestože k ní asi také měly přístup (to je jen můj odhad).

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Havarii by mohl umyslne zpusobit ridic, jeji spolujezdec. Nerespektoval predpisy a auto narazilo do strany spolujezdce…
Ale nejsem priznivcem konspiracnich teorii.

před 3509 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek