NikOlkáá

Myslíte,že bych měla šanci? Snažit se o něj? Dát mu to najevo? PLS

Strašně se mi líbí kluk ze třídy. Jednou řekl,že se mu líbim, ale teď je takový… Prostě se se mnou moc nebaví. Občas mě tedy provokuje :) . O hodině se na mě podívá, usměje nebo mrkne. Ale o přestávce je zas divnej. PLS :)
Doplňuji:
->> 15let

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Očividně se mu líbíš. Jestli máš na nšho kontakt, tak mu napiš a někde ho pozvi a řekni mu, co k němu cítíš. A neboj se ho, když se bude chovat divně.Kluci jsou ješitní, takže ni hned tak ze začátku nedají najevo.
Doplňuji:
Oprava: „takže nic hned … “

Další odpovědi
hanulka11

Jo nedělá to okatě… ale asi tě dobývá, nech tomu volný průběh ,chovej se přirozeně a mile

kapka

A nestydí on se před kamarádama, před ostatníma klukama? Tím, že tě provokuje se před nimi neshodí. Ale kdyby dával ve škole příliš najevo svoje city, třeba by ho pak mohl někdo ztrapňovat. Psát na zdi, že se máte rádi a tak.
Odvážila by ses ho někam pozvat, kde byste nebyli spolužákům na očích? Možná by mu to bylo příjemnější, co myslíš? Já bych tipovala, podle toho, co píšeš, že to neodmítne.

Retro

Myslim že také záleží na věku…:)…Něco jinýho bylo když sem s holkama seznamoval v 10 letech a jiný to je teď když mi je zkoro 20…;)
Doplňuji:
Mnooo tak to jsme většinou chodily ve velkejch partách ven takže důležitá je učitě komunikace a tak…Myslim že by jsi měla sama vědět jestli si ho něčím zaujala,pokud má o tebe zájem tak ti to dá najevo takže by bylo asi dobré prostě jít ven a uvidíš sama co se z toho vyvrbí…:)…Pokud to mezi vámi zajiskří tak už to půjde tak nějak samo.

zbynekplzen

Asi je pravda ,že před ostatníma nechce být středem pozornosti , osobně bych ti doporučil mu třeba říct , že bys šla ráda do kina a nechce se ti samotné , nebo něco podobného , jestli by nešel s tebou – tuto informaci samozřejmě podat mezi čtyřma očima , třeba před školou …